Honey Hopes~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Şeker Dükkanı ! *-*

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Sırlar Şehri ~ (3/8)

+8
yummy
MorukPower
chelseasmile
Aurley
Pan'
SenaTomK.
Car*
Jass~
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
*Cherry :)
Alışıyor

'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 05, 2010 9:06 pm

Öhöömm .. Ekrana yapıştım sandım okurken 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 754748 öncelikle söylemek isterim ki ' bu nee kadaaarrrr güzel bi hikaaayyyyyeeeee !!! ' Daha sonra en kısa zamanda yani bölüm beklediğimi belirtmek isterim 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 800425 Gerçekten güzel ellerine sağlık 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 800425
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 05, 2010 9:07 pm

Yorumuna kurban olurum Seda. Mutlu oldum bak şimdi asdfdfa.
Teşekkür ederim. :D
Alışıyor

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 6:01 pm

Rica ederim :) Güzele güzel denir 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 239317
Car*
Havalı Üye
Car*

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 6:48 pm

Jass hani bölüm 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 239317
Büş'
Alışıyor
Büş'

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 7:30 pm

Yeni bir okuyucu daha 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 132139
Selamlar Jass xD asfdasfga
Başta söylemeliyim ki cidden çok merak ettim 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 800425 ve de çok beğendiğiminde altını çiziyorum 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 333718
Evet sabırsızlıkla bekliyorum ellerine sağlık falan filan xD
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 3:53 pm

Ouw.
Büş hoşgeldiiinn.
Beğenmene sevindim çok çok 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 333718
Yorumun için sağol vs. vs xD

~

Dönez, şöyle bir durum var şimcik.
Ben bir süreliğine Bursa.ya gittiğim için hikayemi yazdığım Word dosyamı da yanımda götürdüm. Benim pc.m olmadığı için Word dosyasını dayımın pc.sine attım ve hikayemi orada yazmaya devam ettim. Ama şansa bak ki, Word dosyasını dayımın pc.sinde unuttum 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 570556
Yengeme söyledim bugün arayıp, bana msnden atacaktı dosyaları. Kuzenimden ne zaman rahat bulacağını bilmiyorum 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 97212
Ama dosya bana ulaştığı anda sitede yayınlayacağım.
-Sanki başka bir işle uğraşıyor gibi oldu lan. Dosya mosya asfda-
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 4:27 pm

HArbiden skdjskl
Iyi cabuk ulassin :L
http://laineyhasablackheart.blogspot.com
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 4:36 pm

Aaa dur. Word dosyamı yedeklemişiiim.
İkinci bölümü koyabilirim yani 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 879268
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 5:01 pm

Ohohoh :K Koy len !
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:06 pm

2. Bölüm | Yeni Okul ~

"Madison." adımı nereden biliyordu? Bu bana çok garip gelmişti. Aniden durup ona baktım...

"Drake Johnson?" o olduğuna inanamıyorum. Tanrı'ya şükür! Biri beni kurtarmaya gelmişti!

"Bu saatlerde bir kızın yalnız başına sokaklarda yürümesi sana da tehlikeli gelmiyor mu? Chris'in yaptığı şeyi duydum. Ahmak herif. Hadi arabama gel. Hasta olacaksın."

Onunla daha önce neredeyse hiç konuşmamamıza rağmen böyle sıcak ve samimi davranması beni çok şaşırtmıştı. Ama bu önemli değildi. Şuan tek düşündüğüm sıcak ve kuru bir ortamdı. Hemen koşup arabasına bindim. Üzerimden sular akıyordu.

"Üzgünüm, arabanı ıslatmak istemezdim." mahcup bir şekilde gülümsedim.

"Sorun değil. Kurur." o da benim gülümsememe karşılık verdi.

"15 yaşında baban arabasını kullanmana izin mi veriyor?" aslında hiç 15 yaşında gibi gözükmüyordu. Biraz daha büyük. 10 veya 11. sınıf gibi. Ve tabi daha olgun.

Soruyu sormam hoşuna gitmemiş gibiydi. Gülümsemesi soldu.

"Aslına bakarsan bu benim arabam. Pek fazla kullanmam. Bugünlük izin verdiler."

Ses tonu sanki rahatsız olmuş gibiydi.

"Vay canına." Drake'le konuşmaktan hep çekinirdim. 6. sınıftayken ondan nefret ediyordum. Çok gizemli ve ürkütücü biri gibi geliyordu. Hala öyle... Sanırım.

Düşüncelerimi okumuş gibi bir anda güldü. Şaşırdım.

"Yanlış bir şey mi söyledim?"

"Yo, hayır."

Gizemli hiç kimseden hoşlanmazdım ve bu çocuk benim araştırmacı yönümü ortaya çıkartıyordu. Böyle gizemli davradığı için onun her şeyini araştırabilirdim. En küçük ayrıntısına kadar. Bunu yapmayı aklımdan geçirmemiş değildim.

"Hey, gözlüklerini çıkartmayı düşünmüyor musun? Etrafta güneş falan göremiyorum."

Garip. Gerçekten "garip."

"Ah, doğru. Bu şeyi son zamanlarda fazla kullanıyorum." gülüp gözlüğünü çıkardı. Gözlerine baktım. Yol karanlık olsa bile, gözleri ışıkta parlayan bir elmas gibiydi. Rengini göremiyordum ama hayran bırakacak şekilde parlıyorlardı.

"Evin ne tarafta?"

Gözlerimi hemen gözlerinden ayırıp ona yolu tarif ettim. Bu sırada bana ceketini vermişti. Arabanın içi gerçekten çok sıcaktı. Titremem neredeyse kaybolmuştu.

"Her şey için teşekkürler Drake. Sen olmasaydın ne yapardım bilmiyorum."

"Önemli değil Mad. Kendine iyi bak."

Gülümseyip arabadan kendimi dışarıya attım. Çantamın içinden anahtarımı bulup kapıyı açtım. Hala bekliyordu. Sanırım eve girdiğimden emin olmak istiyordu. Ayakkabılarımı çıkarıp içeriye girdim ve ona doğru dönüp el salladım. Gülümseyip korna çaldı ve arabasını çalıştırıp evine doğru yol aldı. Kapıyı kapatıp arkasına yaslandım ve derin bir nefes verdim. Gözleri aklımdan çıkmıyordu. Çok güzeldiler. Şimdiye kadar ona hiç bu kadar yakından bakmamıştım. Yakışıklı biriydi. Bütün kızların neden onun etrafında olduğunu şimdi anlayabiliyorum. S. gibi biri olsaydım ben de onunla yatabilirdim.

"Madison? Nerede kaldın? Bu halin de ne? Chris nerede?" gözüm karanlığa alışmıştı. Annemin bir anda açtığı beyaz ışık gözümü aldı. Elimle gözlerimi kapatma gereksinimi duydum.

"Anne bak ben... Yorgunum. Sonra konuşalım."

"Dur bakalım küçük hanım. O arabalı çocuk da kimdi?"

"Son sınıftan Drake Johnson anne. Chris sarhoş olunca beni eve o bıraktı."

"14 yaşında bir çocuk nasıl araba kullanabilir?!"

"O 15 yaşında. Ailesi kullanmasına izin veriyor. Soruların bitti mi? Bu ıslak şeyle gerçekten üşümeye başladım."

Onu dinlemeyip üst kata çıktım. Sıcak bir duş aldıktan sonra yatağıma gidip yattım.

"Her şey bundan sonra başladı değil mi?"

"Evet .. Çok garipti. 3 ay sonra gittiğim lisede onu gördüm. O günden sonra aklımdan, takip ediliyorum düşüncesi hiç çıkmadı. Nereye baksam Drake'i görmeye başlamıştım. Korkuyordum. Sürekli benimle ne sorunu olabilir diye düşünüyordum."

"Peki ya değişmiş miydi?"

"Hayır. 8. sınıftaki gibiydi. Değişmemişti. Sadece boyu uzamıştı ve teni dikkat çekecek şekilde beyazlamıştı. Daha önce onu hiç öyle görmemiştim... O kadar beyaz değildi. Onunla ilgili her gizli şey günden güne beni ona çekiyordu... Okulun ilk günü kimya sınıfımı bulmaya çalışırken bir anda yanımda bitivermişti.."

"Vay canına, Madison?"

Ses yakınımdan geliyordu. Daha önce bu sesi bir yerlerden duymuş gibiydim. Başımı sesin geldiği yöne çevirdim.

"Drake?" güldüm.

"Evet benim. Ne yapıyorsun burada?"

"İlk dersim kimya. Ne kadar berbat. Sınıfımı bulmaya çalışıyordum."

"Sanırım orayı daha önce görmüştüm. Beraber gitmeye ne dersin?"

Yine gözlerinden eksik olmayan o gözlüğünü bu sefer söylememe gerek kalmadan o çıkartmıştı. Gözlerini kaçırıyor gibiydi. Onları ilk gördüğüm gece aklıma geldi. Hala öyle parlayıp parlamadıklarını merak ediyordum. Gözleri kahverengiye çalan bir kırmızı gibi gözüküyordu. Çok garip ve güzel...

"Bir sorun mu var?"

Onun yüzüne baktığımı görünce şaşırdı. Başımı hemen yere çevirdim.

"Hayır, bir şey yok. Gitmiyor muyuz?"

"Tabii, buradan."

Onu arkasından sessizce takip etmeye başladım. İkimiz de hiç konuşmuyorduk. Beni konuşturmak için bir soru sordu.

"Aynı okulda olmamız ne kadar garip öyle değil mi?"

"Evet, gerçekten öyle. Ama tanıdığım birilerini bulduğuma sevindim." gülümsedim.

"Oysa bunun bir rastlantı olmadığına adım gibi emindim. Ona hiçbir zaman güvenmemiştim. Nasıl yaptığını bilmiyordum ama kesinlikle benim için bu okuldaydı. Bana bir daha soru sormadı. Zaten sınıfıma gelmiştik. İyi dersler dedikten sonra yanımdan ayrıldı. Kibarlığını hep korurdu. Ama arkasında hiç göremediğim biri saklıydı. Kimsenin göremediği biri."

"Vay canına. Peki ona güvenmemene rağmen niye onunla arkadaş oldun?"

Gözlerim dolmuştu. Cevabını çok iyi biliyordum...

~

En son Jass~ tarafından Paz Şub. 21, 2010 3:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:25 pm

Ayy vampir, twilight sahnelerimsi varriiiii :F
Temam devam et guzeldi iste skdlsmd
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:31 pm

Kime anlatsam hikayenin buralarını öyle diyor millet -_-'
Ama söyleyeyim Twilight'la bir ilgisi yok. Gelecek bölümlerde görürsün.
Değersiz küçük yorumun için de sağol yani. Yazmasaydın asdffda.
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:34 pm

Gözler mözler falan benziyo yani herkes diyosa kjsdl
Git be, sen gelip "merak etmiyorum" falan diyosun ben en azindan guzeldi diyorumskjsdkd
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:35 pm

Sen benim hikayemi tamamen biliyor musun lan? o.o
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:36 pm

Temam da Deniz de benim hikayeyi biliyo ama oyle tip tip yorumlar yapmiyo ve ben ona "degersiz" yorum demiyorum
2 oldu bu biddaha dersen bi daha yorum yapmam hikayene bu kadar yorum kazandiran uyeni kaybedersin skjk hatta mesajlarimi sileirmkonudan sdkhsd
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:38 pm

Lan iki oldu yapmamı istemediğin bir haraketimde sürekli ehdit yiyorum. Admin.e bak. Milleti toplayıp seni işinden çıkartıcam. Resmen tehdit bu asdfda.
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:41 pm

Tehdit degil, sen kovup duruyosun amk
boyle hakaret yiceksem yorum yapmam tipe bak bi de EHDIT diyo sdkj
Büş'
Alışıyor
Büş'

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:56 pm

Vampir 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 430621
Ben bildiğin seri katil falan bekliyodum ama 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 879268 xD
Twilight'a falan benzemiyo sadece Edward gibi gözlük beyaz ten kırmızı göz 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 879268 hepsi her vampirde mevcut 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 570556
Güzel çok güzel 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 478220 Ellerine sağlık Jass'ım 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 551763
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 07, 2010 8:40 pm

İly bak gördün mü? İnsani yorumlarda atabiliyoruz böyle 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 570556
Ayrıca tipimle dalga geçme. 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 97212
Ya tehdit ha ehdit xD

Neyse, Büş yorumun için de teşekkürler. Çok doğru konuştun 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 879268
Beğenmene sevindim.
yummy
Etkin Üye
yummy

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 6:32 pm

Güzel bölümdü.
Twilight izlemediğimden sorun yok..(:
Bölümün sonundaki sorunun cevabı onu çekmesi ya da sevmesi falan sanırım..(:
Yeni bölüm erkencecik gelsin lütfen..
'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 879268
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPerş. Şub. 11, 2010 1:04 pm

Uzun zamandır girmedim. Kimse yorum atmamış neredeyse. Bu kadar mı çabuk unutuldum? 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 97212

Ayşe, yorumun için sağol.
Yaklaştın biraz ucundan xD
Alışıyor

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 12, 2010 5:35 pm

Vaayyssss .. Çok güzeli noluyo nolcak acayip meraklandımmm 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 994986 Harikaydııııı
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPaz Şub. 14, 2010 4:11 pm

Yorumun için teşekkürler Seda.
Bu arada yeni bölüm biraz fazla gecikti biliyorum ama dayımın bana dosyayı atmasını bekliyorum kusuruma bakmayın.
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPtsi Şub. 15, 2010 3:41 pm

Hikayeye sitedeki herkes yorum yapti nerdeyse daha ne istiyorsuun xD
Ben yokum ki sayfalari ilerletecek 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 879268
Ve su lanet dosya ne zaman gelir xD
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 EmptyPtsi Şub. 15, 2010 5:14 pm

Seni istiyordum İly. Sen de geldin asffda.
Bende bilmiyorum hiç. Dayımla bir daha konuşacağım 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 4 97212

'Sırlar Şehri ~ (3/8)
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki