Honey Hopes~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Şeker Dükkanı ! *-*

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Sırlar Şehri ~ (3/8)

+8
yummy
MorukPower
chelseasmile
Aurley
Pan'
SenaTomK.
Car*
Jass~
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
chelseasmile
Admin
chelseasmile

'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 15, 2010 5:34 pm

Tamam geldim iste. Konus cok oyaladilar kdsjd
http://laineyhasablackheart.blogspot.com
RoLe_MaN
Alışıyor
RoLe_MaN

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 15, 2010 6:00 pm

2 Bölüm 100 Mesaj affraid Benmle 101 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 800425
Kurgu Kalitelide , Çok mu ilgi var çokmu sohbet var kafam karıştı 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 994986
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 15, 2010 6:12 pm

Kurgu kaliteli evet, ilgi var. (;
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 15, 2010 6:34 pm

Konuşma olsaydı zaten, adminlerden biri mutlaka uyarırdı. Hem sayfalar ardı adına açılmıyor yani. Yorumlar ve benim cevaplarım var gördüğün gibi.
Ama son zamanlarda yeni bölümü koyamadığım için biraz sayfa oldu sanırım. Kusuruma bakmayın 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 97212
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 2:25 pm

Ayrica bu forumu sıkı denetim yapmamak adina açti Derya, ve ben de admin olarak falan bi nevi ikimiz. Milleti rahat birakmak adina açtik yani 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 994986
Kalkip da en ufak bir seyde "Sohbet yasaktir" yazarsak sitenin hali ne olur (:
O yuzden herkes kendi halinde takiliyor simdilik ^^

Ee dosyadan naber gelemedi mi halaa .d
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 19, 2010 7:48 pm

Ay deliricem yok!
Atamadı gitti dayım İly ya! Yazamıyorum da bölüm!
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 3:40 pm

E geldi mi yani simdi o.o Hadi koy sunuu yani o.O
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:20 pm

3. Bölüm | Dracula ~

Gözlerim dolmuştu. Cevabını çok iyi biliyordum...

"Onu... Onu kaybedeceğimi bilmiyordum. Eğer geleceği görebilseydim onunla asla arkadaş olmazdım. Ondan nefret ediyorum..."

Elimi ağzıma götürdüm. Titriyordum. Onlara yaşadıklarımı anlatmaya devam etmeliydim.

"Okulun ilk günü yağmur yağıyordu. Çıkışta Drake beni arabasıyla eve götürebileceğini söylemişti. Okulun parkındaki tek araba onundu. Drake geldiği gün herkeste aynı tepkiyi bırakmıştı. O çok garip biriydi."

"Yine yağmur yağıyor."

Arkamdan gülerek bağıran Drake'ti. Deri ceketini kafasının üstüne almış kendini korumaya çalışıyordu. Ona döndüm.

"Ve yine kuru kalan sensin." güldüm.

"İstersen seni evine bırakabilirim." yanıma gelip ceketiyle benim başımı da örttü. Bu kadar yakınımda durduğu için rahatsız olmuştum. Yüz ifademden anlamış olmalı ki biraz geri çekildi.

"Üzgünüm, ıslanmak istemediğini sanmıştım."

"Hayır, sorun değil. Islanmak istemiyorum." ona bakıp hafifçe gülümsedim. Beraber arabasına gittik. Ceketini bana verip benim için kapıyı açtı. İçeriye oturup ceketini ona verdim. Koşarak sürücü koltuğuna geçti.

"Sanki o günü yaşıyormuş gibi. Deja-vu" güldü.

'Deja-vu' kelimesini söylerken kullandığı aksan çok garip ve hoştu. Ona meraklı gözlerle baktım.

"Evet ... Sadece biraz daha yaşlanmış ve biraz daha ..." gözüm tenine kaydı. "Beyazlamış."

Bunu söylememi beklemiyordu. Kaskatı kesildi. Sorunun ne olduğunu anlayamamıştım.

"Yanlış bir şey mi söyledim?"

"Yo, hayır. Sadece benimle 'Hey baksana adamım, yazın hiç mi tatile çıkmadın sen?' gibisinden dalga geçmeni bekliyordum."

"Gerçekten çok iyi rol yapıyordu. Onun söylediklerine inanmıştım. Beni kandırabilmişti."

Ne demem gerektiğini bilmiyordum. Cevap vermedim. Yola bakıyordum. Yağmur iyice hızlanmıştı. Drake de yağışlı bir havada gidilmesi gereken sürati fazlasıyla aşıyordu.

"Biraz yavaşlayamaz mısın? Bir yere çarpacağız. Önünü nasıl görebiliyorsun?"

"Bilmem." güldü. Çok rahattı. Sesimi kesmenin en iyisi olacağına karar verdim. Aniden çakan bir şimşek yerimden hoplamama neden oldu. Drake beni görünce biraz yavaşladı. Derin bir nefes aldım. Bu sefer de o pek rahat görünmüyordu. Sanki kendini bir şeye konsantre etmeye çalışır gibiydi. Daha sonra o da bir nefes alıp arkasına yaslandı.

"Hey baksana, Tom Kaulitz'in hikayesine inanıyor musun?"

"Şu Dracula çakması şey mi? Ah, yapma. Vampir diye bir şey yoktur."

"Hey, Dracula'nın kitaplarını severim." güldü.

"Onunla konuşmaya başladıkça pek de dışarıdan gördüğüm biri gibi olmadığını düşünmeye başladım. Korkutucu ya da gizemli değildi. Sıradan bir insandı. En azından ben öyle düşünüyordum."

"Sakın ona inandığını söyleme."

"Neye? Dracula'ya mı?"

"Hayır, Tom Kaulitz'e. O zaman sana tek diyebileceğim şey hala çocukluk döneminde yaşıyor olman."

"Neden olmasın ki?"

"Evet, doğru. Neden olmasın? İnsanların kanını emen, sabahları uyuyup geceleri ava çıkan ve hatta yarasa olabilen bir yaratık. Kesinlikle böyle bir şey vardır."

"Hey o yarasa falan olmuyor. Dracula'yla karıştırıyorsun."

"Pekala her neyse. Saçma bir şey yüzünden niye böyle tartışıyoruz ki? Ben inanmıyorum." omuz silktim.

"Tamam, konuyu açmamış say." güldü.

"Bu küçük tartışmamızdan sonra kendimi daha mutlu hissetmiştim. Nedenini bilmiyordum. Ama sanki onun gerçek yüzünü görmeye başlıyordum. Onun normal biri olduğunu düşünmeye başlamıştım. Gerçek yüzünün bu olduğunu hissediyordum. Evet ... Böyle düşünüyordum."

Kapıyı açıp eve girdiğimde evin karanlık olduğunu gördüm. Işıkları açıp etrafıma bakındım.

"Anne? Baba? Kathrin?"

Evde kimse yoktu. Montumu yerine asarken telefon çalmaya başladı. Koşarak salona gittim ve telefonu elime alıp banyodaki büyük aynanın yanına yürüdüm.

"Alo?"

"Mad! Madison!"

"Chris? Sen nereden çıktın? Ev telefonumu nereden biliyorsun?" sinirlice saçlarımı taramaya başladım.

"3 aydır sesin çıkmıyor ... Beni aramadın. Mesajlarıma cevap vermedin. Seni merak ettim ..."

"3 ay sonra mı aklına geldim? Balodayken aklın neredeydi? Beni şimdi mi arıyorsun?"

"Ben... Çok özür dilerim Maddie." Maddie ha? Bu neydi böyle? Yeni bir takma ad mı?

"Özürlerin artık bir işe yaramıyor Chris. Birbirimizden çok uzaktayız. S. hala benim arkadaşım olabilir ama sen artık ne sevgilim ne de arkadaşımsın."

"Tanrı aşkına, neden beni affetmiyorsun Mad!"

"Senin yüzünden baloda ve dışarıda düştüğüm hali görseydin, şimdi aramaya bile yüz bulamazdın."

"Chris'le telefonda uzun uzun, belki de 1 saat konuştuk. Bana deli gibi yalvarıyordu. Onu affetmekten başka bir seçeneğimin olmadığını anlamıştım. Ona daha sonra Drake'ten bahsettim. Onunla aynı okulda olduğumu öğrenince çok sinirlenmişti."

"Beni evime o bıraktı. Gerçekten düşünceli biri."

"Ne?! Tanrı aşkına Maddie! O çocuk senin beynini falan mı yıkadı? Eskiden ondan nefret eder ve korkardın."

"Evet ama şimdi öyle birisi olmadığını anladım. Gerçekten eğlenceli bir tipe benziyor. Ondan korkmuyorum."

"Maddie, bak. Ondan uzak dur. O tehlikeli birisi anladın mı?!"

"Hayır değil Chris. Bak, gerçekten. Eğer onunla tanışırsan arkadaş bile olabilirsiniz."

Aynada kendime bakarken bir anda sağ tarafımda bir karaltının belirdiğini hissettim.

"Bu da neyin nesi?"

Gözlerim sağ taraftaki dumana kilitlenmişti. Bedenimin titrediğini hissediyordum.

"Kahretsin..."

~
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:43 pm

ne lan o siyahlk?!

dizi mi çekiyosun kizim adam gibi yaz su bolumleri bitirdigi yere bak !! ksdjsds
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:46 pm

Gıcık etmek için yapıyorum 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 570556
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:47 pm

Fark ettim sdkjks
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:48 pm

Ayrıca bu kısacık yorumun için de teşekkür ederim. 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 426116
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:53 pm

ne bekliyodun affedersin, ben boyle gicik bir sekilde sonlanan hikayelere uzun yorum yapamam efenim kjsdds
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:54 pm

Allah Allah kıla bak asdfda.
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:56 pm

Tüy ksdj Neyse no sohbet bebegim
yummy
Etkin Üye
yummy

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 21, 2010 11:29 pm

Aa bölüm 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 879268
Harbi ne gıcık bi son :)
Çok merak ettim..
Kim oo ..
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 1:37 pm

Tahmin edip çok kolay bulabilirsiniz aslında 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 97212
Yorumun için sağol Ayşe.
yummy
Etkin Üye
yummy

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptySalı Nis. 06, 2010 6:00 pm

Yeni bölüm istiyorum :D ..uzun zaman oldu bea ldkfldkf

En son yummy tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 6:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 1:11 pm

Siteye hiç giren olmadı diye yayınlamadım. Bakarız. Dayımın pc çökmüş. Adam ilk günden beri korkusundan söylememiş bana 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 570556 yazıp koyarım
yummy
Etkin Üye
yummy

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 6:44 pm

Peki (: ..
dayıya gel 'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 570556
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 12:56 am

Ohaa dayi korkmus agsfdgsd Selam millet nassiniz? afdsgdsd
Jass~
Havalı Üye
Jass~

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptySalı Mayıs 25, 2010 1:25 pm

Çok beklettim, yeni bölüm koyayım mı? .p
chelseasmile
Admin
chelseasmile

MesajKonu: Geri: 'Sırlar Şehri ~ (3/8)   'Sırlar Şehri ~ (3/8) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 8:43 pm

Olabilr bence khjajkhs

'Sırlar Şehri ~ (3/8)
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5